Irak Karayolu Nakliye

Irak Karayolu Nakliye

Irak Nakliye

Irak Karayolu Nakliye

Lojistik; bir ürünün ilk üreticiden son kullanıcıya kadar olan nakil, depolama, gümrükleme, ambalajlama, dağıtım gibi hizmetleri kapsar. Diğer bir ifadeyle planlama yaparak, tüm sürecin, gelişmiş teknoloji ile sayılan bu hizmetlerin gerçekleştirilmesidir. Adar Trans; bölge dillerine hakim çalışanları, forklift ve tır filosu ile lojistik hizmetlerini kaliteli şekilde yerine getirir.

Lojistik sektörünün kapsadığı hizmetler şöyledir:

 • Tedarik zinciri
 • Fiziksel dağıtım
 • Ambalajlama
 • Gümrükleme
 • Depolama
 • Stok yönetimi

Adar Trans, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine, konusunda uzman kadrosu ile yukarıdaki hizmetleri verir. Irak nakliye seferlerini sürdürürken aynı zamanda Suriye, Suudi Arabistan, Lübnan, İran, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Ürdün gibi ülkelere de lojistik hizmetini gerçekleştirir.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Parsiyel taşımacılık, hizmet maliyetinin daha düşük olduğu bir taşıma yöntemidir. Aynı zamanda farklı müşterilere yük teslimatı yapma ve ürünlerin parça parça taşınması anlamına da gelir.

Ürünlerin parça parça taşınması nedeniyle lojistik sektöründe parsiyel taşımacılık önemli bir yere sahiptir. Siz de Adar Trans’ın bu hizmetini kullanarak, ürünlerinizin parça parça gönderimini sağlayabilirsiniz.

Adar Trans, uluslararası nakliye çalışmaları içinde Irak parsiyel nakliye hizmeti sunarak, parsiyel yük taşıma seferlerini de gerçekleştirir. Aynı zamanda firmanın sunduğu Express taşıma hizmeti sayesinde mallarınız daha güvenli ve daha hızlı şekilde istenilen bölgeye ulaşır.

Neden Adar Trans Tercih Edilmelidir?

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de lojistik sektörü önemlidir. Bu yüzden seçeceğiniz lojistik firması da sizin yüzünüzü güldürmeli ve işlemlerinizi en iyi şekilde yapmalıdır. İster yurt içi olsun ister yurt dışı, malların ülke dışına başka bir ülkeye transferi planlama gerektiren bir konudur. Denizyolu, karayolu olsun Parsiyel taşımacılık olsun ilk önce en üst düzeyde planlama yapılmalı ve hizmet verilmelidir. Bu konuda Adar Trans, müşterilerine her zaman çözüm odaklı hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön plana çıkarır.

İşte bu anlamda lojistik hizmetinde Adar Trans’ı seçmenizin birçok nedeni vardır:

 • Karayolu, Denizyolu, Proje ya da transit hizmetlerinde her zaman uzman ve profesyonel ekip ile daima yanınızdadır.
 • Konusunda uzman operasyon ekibi sayesinde işini her zaman anlık takip ederek anlık raporlama yapar.
 • İstendiği takdirde operasyonun tüm aşamalarında fotoğraf çeker, takip ve raporlama yapar.
 • Firma çalışanları, konusunda eğitim almış, deneyimli, kaliteli hizmet veren, çözüm odaklı çalışan ekiplerden oluşmaktadır.

Karayolu Taşımacılığı

Irak, ülke sınırımıza komşu bir ülkedir. Türkiye’den Irak karayolu nakliye firmaları içinde Adar Trans firmasının hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Böylece gıda, tekstil, otomotiv, elektrik ve elektronik malzemeler, mobilyalar vb. gibi birçok ürünlerin nakliyesini Adar Trans farkı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Adar Trans, denizyolu ve karayolu taşımacılığı ile proje ya da transit olarak gabari dışı ve proje yüklemeleri de yapar. Tüm transit aktarma ve liman operasyonları, firmanın uzman ve konusunda deneyimli çalışan ekibi ile gerçekleştirilir.

Irak karayolu taşımacılığı ile alacağınız hizmetler arasında:

 • Lokal dilleri konuşan profesyonel ekip
 • Lojistik tesislerde depolama ve dağıtım hizmetleri
 • Irak’ın gümrük noktalarında elleçle ve acente hizmeti
 • İthalat izni ya da SGS &BV gözetim sertifikaları istenen nakliyede çözüm odaklı hizmet

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de lojistik sektörü, ciddiye alınması gereken bir konudur. Alt yapının teknoloji ile desteklendiği lojistik sektöründe profesyonellik ve konusunda uzman ekipler ile çalışmak gerekir. Tüm bunların ışığında lojistik konusunda hizmet almak istediğinizde yapmanız gereken tek şey Adartrans.com adresinden profesyonel ve konusunda uzman ekip ile iletişim kurarak firmanın hizmetlerinden yararlanmaktır. Böylece firmadan alacağınız hızlı, güvenli ve profesyonel hizmet sayesinde işlerinizi her zaman bir adım öteye taşıma imkanına sahip olursunuz.BU YAZIYI PAYLAŞ
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BENZER YAZILAR

Ses Yalıtımı

Yalıtım Devamı

Justin TV

Maç İzle Devamı

Hadi Soru Cevap

Online Devamı


YORUMLAR (0) Onay Bekleyen (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

guvenlik

Editörün Seçtikleri

Tırnak Güçlendirici Bakım

Tırnak Güçlendirici Bakım, Tırnaklarınızı daha güç...


Diyet Salata Önerileri

Diyet Salata Zayıflamak her kadının hayalidir ve ...


Flormar Makyaj Malzemesi Modelleri

Flormar Makyaj Malzemesi Modelleri


İmitasyon takı modelleri

İmitasyon takı modelleri


Kadınlar için yeni iğne oyaları ve yazma modelleri

Kadınlar için yeni iğne oyaları ve yazma modelleri...


Popüler Yazılar

Uzun Abiye Elbise Modelleri

Uzun abiye elbise modelleri her zaman daha zarif bir görüntü oluşturarak sizi daha uzun boylu gösterecek kapasiteye sahiptir.

Bepanthene Tüylenme Yapar Mı?

Bepanthene Tüylenme Yapar Mı?

Radyo Bankoda Çalan Şarkılar

Radyo Bankoda Çalan Şarkılar 2017 şarkılarını listeledik. Ve sizlerle paylaşıyoruz Eklemek istediğiniz olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

Zayıflamanın Yolları

Zayıflamanın Yolları, Zayıflamanın Yolları nelerdir

Saç Aksesuarları

Saç Aksesuarları

LG G3 Şebeke Problemi imei Atma

LG G3 Şebeke Problemi imei Atma

Diyet Kahvaltı Tarifleri

Diyet Kahvaltı Tarifleri,Diyet Kahvaltı önerileri

Gelin Saç Modelleri

Düğünlerin vazgeçilmez görseli şüphesiz gelinlerdir. Gelinin giydiği gelinlik, ayakkabısı, aksesuarları, makyajı ve gelin başıdır. Her genç kızın haya...

Dalgalı Uzun Saç Modelleri

Dalgalı Uzun Saç Modelleri

Açık Saç Modelleri

Saçlarınızı sürekli toplayıp çıkıyorsanız ve bu durum sizi çok sıktıysa yazımızı mutlaka okumalısınız. Saçı sürekli toplamak saçın alın kısmının dökül...

Foto Galeri

Sayfalar

Son Yorumlar

escort fantazisi harika gerçekten

Bizim insanımız da zaten pek meraklı böyle fantezilere. Önemli olan artık biriyle beraber olmak değil biriyle nasıl beraber olmak olmuş. Devamında ise sıkıntılar peş peşe geliyor. Geçenlerde okuduğum ...

Hem kendileri kullanıyorlar hemde gençleri mahvediyorlar. Böylelerini direk asacaksın. Kim ne derse desin. Gençlerimizi de geçtim ufacık çocukların bile ağızlarında sigara eksik olmuyor. Kaldı ki uyuş...

Herkes için önemli cildimizle ilgili güzel ve anlaşılabilir yazı olmuş, keyifle okudum. Kampanyalı ürünler olduğunda bilgilendirilmek isterim.

Sonunda aradığım maske çeşidini buldum www.labellapremium.com

Soğan vs. benzeri ürünleri duymuştum ama cildi güzelleştirmek için un ve patatesin kullanıldığını ilk defa sizden duyuyorum teşekkür ederim.

Sivilce için önerilerinizi dikkatle okudum, teşekkür ederim http://aracmuayenerandevu-al.com

Ayrıca kilo alımında beslenmenin yanı sıra tiroid bezinin aktifliğide önemli rol oynamaktadır. Paylaşım için teşekkürler.

Site Hakkında

Bilgi Saati Sitemize Hosgeldiniz, Bizden İsteğiniz Olursa Dönüş Yapabilirsiniz. engellenmemiş oyunlar

Copyright © 2017 | Tüm Hakları Saklıdır. - www.bilgisaati.com